Epson EB-575W LCD - 1680167
1280 x 800, USB 2.0, RS-232, LAN (RJ-45), Jack, HDMI, S-Video, USB-B, VGA Input, VGA Output, Composite: RCA, HDMI (MHL), 16:10, Silver, White, 2700, NO remote control!, 3LCD Chips, Short Throw Wall Mount, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Epson |
| Modell | EB-575W LCD |
| Termékkód | 1680167 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő felbontás | WXGA (1280 x 800) |
| Kontrasztarány | 10 000 : 1 |
| Csatlakozó | 1 x USB 2.0 1 x RS-232 1 x LAN (RJ-45) 5 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x HDMI 1 x S-Video 1 x USB-B 1 x VGA Input 1 x VGA Output Composite: RCA 1 x HDMI (MHL) |
| Képarány | 16:10 |
| Szín | Fehér |
| Ansi Lumen | 2700 |
| Távirányító | Nem |
| Display Type | 3LCD Chips |
| Features | Short Throw Wall Mount |
| Súly | 5,3 kg |
| Méretek | 370 mm x 380 mm x 190 mm |
| Megjegyzés | Projektorokhoz áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek