HP Color LaserJet Pro MPF M479fdw - 1660082
27 pages / min. Color, Duplex, Laser, Colour, USB 2.0, USB-B, GbE LAN, 50 000 pages, Silver, Print, Copy, Fax, Scan, 1200 x 1200 dpi, 216 × 297 mm, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | Color LaserJet Pro MPF M479fdw |
| Termékkód | 1660082(W1A80A) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Wi-Fi | Igen |
| Memória | 256 MB |
| Nyomtatási sebesség | 27 pages / min. 27 pages / min. Color |
| Duplex | Igen |
| Tálca 1 | 150 letter |
| Printing resolution | 600 x 600 dpi |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Nyomtatás színe | színes |
| Csatlakozók | 2 x USB 2.0 1 x USB-B 1 x GbE LAN (10/100/1000 Mbit) |
| Maximális havi terhelés | 50 000 pages |
| Functions | Print, Copy, Fax, Scan |
| Scanning Resolution | 1200 x 1200 dpi |
| Scan Size | 216 × 297 mm |
| Súly | 23,4 kg |
| Méretek | 416 mm x 472 mm x 400 mm |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!