HP Color LaserJet Enterprise M553 - 1660080
1 GB, 38 pages / min. Color, Duplex, Laser, Colour, USB 2.0, LAN, Silver, CMYK, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | Color LaserJet Enterprise M553 |
| Termékkód | 1660080(B5L25A) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Memória | 1 GB |
| Nyomtatási sebesség | 38 oldal / perc 38 pages / min. Color |
| Duplex | Igen |
| Tálca 1 | 250 lap |
| Printing resolution | 1200 x 1200 dpi |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Nyomtatás színe | színes |
| Csatlakozók | 1 x USB 2.0 1 x LAN (RJ-45 port) |
| Maximális havi terhelés | 80 000 oldal |
| Ink Cartridge Configuration | 4 x individual toner cartridges (Cyan, Magenta, Yellow, Black) |
| Súly | 27,5 kg |
| Méretek | 458 mm x 479 mm x 399 mm |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!