HP Color LaserJet CM1312nfi Multifunction Printer (No toner) - 1660065
Ø toner, 160 MB, 8 pages / min. Color, 12 pages / min. Mono, Duplex, Laser, Colour, LAN, USB-B, 25,5 s Mono, 31,5 s Color, Bronze, Print, Copy, Fax, Scan, CMYK, Color flatbed and ADF, up to 1200dpi, 216 × 297 mm, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | Color LaserJet CM1312nfi Multifunction Printer (No toner) |
| Termékkód | 1660065(CC431A) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Kártyaolvasó | XD, MS, SD, CF |
| Pillanatnyi toner kapacitás | Toner nélkül |
| Memória | 160 MB |
| Nyomtatási sebesség | 8 pages / min. Color 12 pages / min. Mono |
| Duplex | Igen |
| Tálca 1 | 150 letter |
| Printing resolution | 600 x 600 dpi |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Nyomtatás színe | színes |
| Csatlakozók | 1 x LAN (RJ-45 port) 1 x USB-B |
| Maximális havi terhelés | 30 000 pages |
| Első oldal nyomtatási ideje | 25,5 s Mono 31,5 s Color |
| Functions | Print, Copy, Fax, Scan |
| Ink Cartridge Configuration | 4 x individual toner cartridges (Cyan, Magenta, Yellow, Black) |
| Scanner Type | Color flatbed and ADF |
| Scanning Resolution | up to 1200dpi |
| Scan Size | 216 × 297 mm |
| Súly | 24,7 kg |
| Méretek | 497 mm x 490 mm x 485 mm |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!