Toshiba Portege Z30-B (Quality: Bazár) - 1528074
i5-5200U, 8GB DDR3, 120GB SSD, NO ODD, 13,3", 1366 x 768, Webcam, HD 5500, HDMI, Bazár, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
1 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Toshiba |
| Modell | Portege Z30-B (Quality: Bazár) |
| Termékkód | 1528074 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bazár - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-5200U 2.20 GHz [Max. Turbo Frequency 2.70 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 4. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 120GB SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 13,3" (33,8 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1366 x 768) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 5500 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 3 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x D-Sub (VGA) 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Kártyaolvasó | 1 x SD |
| Érintőpad | Igen |
| Termék kora | 2016 |
| Súly | 1,2 kg |
| Méretek | 314 mm x 226 mm x 18 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
HP EliteBook 840 G3 Metallic Rosegold
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 16GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSMicrosoft Surface Laptop Gen 1 Platinum (8GB) (128GB) (Touchscreen)
Intel® i5-7300U, 8GB LPDDR3 Onboard RAM, 128GB (M.2) SSD, 13,5" (34,2 cm), 2256 x 1504, HD 620, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.