Sony VAIO SVF15N1C5E FLIP - 1528530
(2 értékelés)
i7-4500U, 8GB DDR3, 750GB HDD 2,5", NO ODD, 15,6", 2880 x 1620, Webcam, GT 735M, HDMI, Bronze, Touchscreen, DDR3, 8GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Sony |
| Modell | VAIO SVF15N1C5E FLIP |
| Termékkód | 1528530 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-4500U 1.80 GHz [Max. Turbo Frequency 3.00 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 4. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 750GB Merevlemez 2,5" |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 15,6" (39,6 cm) |
| Képernyő felbontás | 3K IPS (2880 x 1620) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Nvidia GeForce GT 735M |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 3 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Kártyaolvasó | SD |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| Termék kora | 2013 |
| Súly | 2,3 kg |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (2)
Vásárlóink véleménye a Sony VAIO SVF15N1C5E FLIP termékcsaládról :
5 / 5
„A minősége tökéletes. Jobb mint amit vártam.” - István
Megvásárolt termék
:
Sony VAIO SVF15N1C5E FLIP
- i7-4500U | 8GB DDR3 | 750GB HDD 2,5" | NO ODD | 15,6" | 2880 x 1620 | Webcam | GT 735M | Win 10 Pro | HDMI | Bronze | Touchscreen | DDR3 | 8GB Értékelés ideje
: 2022.09.21
5 / 5
„A bronz besorolás alapján kopottabb állapotra számítottam. Az F1/F2/F3 gombok esztétikailag sérültek, ez a működést/működtetést nem befolyásolja. A termékkel és a szolgáltatással max elégedett vagyok.” - Gábor
Megvásárolt termék
:
Sony VAIO SVF15N1C5E FLIP
- i7-4500U | 8GB DDR3 | 750GB HDD 2,5" | NO ODD | 15,6" | 2880 x 1620 | Webcam | GT 735M | Win 10 Pro | HDMI | Bronze | Touchscreen | DDR3 | 8GB Értékelés ideje
: 2022.01.27
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad L460
Intel® i5-6200U, 8GB DDR3 RAM, 500GB Merevlemez 2,5", 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T460s
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 128GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 16GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.