Lenovo ThinkPad W520 - 1524191
i7-2720QM, 8GB DDR3, 320GB HDD 2,5", DVD-RW, 15,6", 1600 x 900, Webcam, Quadro 1000M, Silver, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | ThinkPad W520 |
| Termékkód | 1524191 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core i7-2720QM 2.20 GHz [Max. Turbo Frequency 3.30 GHz] |
| Processzor generáció | 2. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 320GB Merevlemez 2,5" |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 15,6" (39,6 cm) |
| Képernyő felbontás | HD+ (1600 x 900) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | NVIDIA Quadro 1000M 2GB |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Operációs rendszer | meglévő Windows 7 Professional COA matrica |
| Külső csatlakozók | 1 x USB 2.0 2 x USB 3.0 1 x D-Sub (VGA) 1 x DisplayPort 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Kártyaolvasó | 1 x 4 in 1 |
| Érintőpad | Igen |
| Termék kora | 2012 |
| Súly | 2,6 kg |
| Méretek | 372 mm x 245 mm x 32 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 16GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470s
Intel® i7-7500U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSLenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.