Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY00ABMB-06 - 1528551
i7-9750H, 24GB DDR4, 512GB (M.2) SSD, 2TB HDD 2,5", 15,6", 1920 x 1080 (Full HD), NumPad, Webcam, HD, GTX 1650 4GB, Windows 11 Pro, HDMI, Silver, IPS, 9. Generation, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | Legion Y540-15IRH 81SY00ABMB-06 |
| Termékkód | 1528551 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-9750H 2.60 GHz [Max. Turbo Frequency 4.50 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 9. Generáció |
| Memória (RAM) | 24GB DDR4 |
| Háttértár | 512GB (M.2) SSD |
| Háttértár | 2TB Merevlemez 2,5" |
| Képernyő méret | 15,6" (39,6 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Numerikus billentyűzet |
| Webkamera | Igen, HD |
| Videokártya | Nvidia GeForce GTX 1650 4GB |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x HDMI 1 x mini DisplayPort 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C 3.1 3 x USB 3.1 |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Érintőpad | Igen |
| Display Technology | IPS |
| Termék kora | 2020 |
| Súly | 2,3 kg |
| Méretek | 360 mm x 267 mm x 26 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad T460s
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470s
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad X280 (8GB) (Touchscreen)
Intel® i5-7300U, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.