HP ProBook 6460b - 1527117
(2 értékelés)
i5-2520M, 8GB DDR3, 128GB SSD, DVD-RW, 14", 1600 x 900, Webcam, HD 3000, Silver, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | ProBook 6460b |
| Termékkód | 1527117 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-2520M 2.50 GHz [Max. Turbo Frequency 3.20 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 2. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 128GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | HD+ (1600 x 900) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 3000 |
| Alaplapi chipkészlet | Intel QM67 Express |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 1 x FireWire 4 x USB 2.0 1 x D-Sub (VGA) 1 x DisplayPort 1 x LAN (RJ-45) |
| Érintőpad | Igen |
| ExpressCard slot | Igen |
| Fingerprint reader | Igen |
| Termék kora | 2012 |
| Súly | 2,3 kg |
| Méretek | 231 mm x 338 mm x 34 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (2)
Vásárlóink véleménye a HP ProBook 6460b termékcsaládról:
5 / 5
„Gyorsan megkaptam. Külseje kiváló állapotú . Az aksi hamar lemerül. Ár, érték arányban szerintem ez volt a legjobb választás. A szolgáltatással elégedett vagyok. A kommunikáció minősége kiváló.” - Péter
Megvásárolt termék:
HP ProBook 6460b - i5-2520M | 8GB DDR3 | 120GB SSD | DVD-RW | 14" | 1366 x 768 | Webcam | HD 3000 | Win 10 Pro | Bronze Értékelés ideje: 2022.08.06
5 / 5
„A készülék jobb állapotban volt, mint amire számítottam a bronze besorolás miatt. Nagyon szép a korához képest. A teljesítménye hozza az elvárt szintet a műszaki specifikációk által. Elégedett vagyok.” - László
Megvásárolt termék:
HP ProBook 6460b - Celeron B840 | 4GB DDR3 | 320GB HDD 2,5" | DVD-RW | 14" | 1366 x 768 | Intel HD | Win 7 Pro COA | Bronze Értékelés ideje: 2020.07.07
Hasonló termékek
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSHP EliteBook 840 G5
Intel® i5-7200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSHP EliteBook 820 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.