HP Chromebook 13 - 1526428
m5-6Y57, 8GB DDR3, 32GB SSD, 13,3", 2560 x 1440 (2K), Webcam, HD, Chrome OS, Silver, 6. Generation, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | Chromebook 13 |
| Termékkód | 1526428 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ m5-6Y57 1.10 GHz [Max. Turbo Frequency 2.80 GHz] |
| Processzor generáció | 6. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 32GB SSD |
| Képernyő méret | 13,3" (33,8 cm) |
| Képernyő felbontás | 2560 x 1440 (2K) |
| Webkamera | Igen, HD |
| Operációs rendszer | Chrome OS |
| Termék kora | 2016 |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSHP EliteBook 840 G5
Intel® i5-7200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSHP EliteBook 820 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.