HP ChromeBook 11A G6 EE - 1528592
(1 értékelés)
AMD A4-9120C, 4GB DDR4, 32GB (eMMC) SSD, NO ODD, 11,6", 1366 x 768, Webcam, Radeon R4, Chrome OS, Silver, Orange, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | ChromeBook 11A G6 EE |
| Termékkód | 1528592 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | AMD A4-9120C 1.2 GHz [Max. Turbo Frequency 2.40 Ghz] |
| Memória (RAM) | 4GB DDR4 |
| Háttértár | 32GB (eMMC) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 11,6" (29,4 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1366 x 768) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | AMD Radeon R4 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Operációs rendszer | Chrome OS |
| Külső csatlakozók | 2 x USB 2.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB Type-C 3.1 |
| Kártyaolvasó | Micro SD |
| Érintőpad | Igen |
| Szín | Orange |
| Termék kora | 2020 |
| Súly | 1,3 kg |
| Méretek | 306 mm x 208 mm x 18 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (1)
Vásárlóink véleménye a HP ChromeBook 11A G6 EE termékcsaládról:
5 / 5
„Jobb állapotban van, mint amire számítottam!” - Katalin
Megvásárolt termék:
HP ChromeBook 11A G6 EE - AMD A4-9120C | 4GB DDR4 | 32GB (eMMC) SSD | NO ODD | 11,6" | 1366 x 768 | Webcam | Radeon R4 | Chrome OS | Bronze | Orange Értékelés ideje: 2022.05.10
Hasonló termékek
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSHP EliteBook 840 G5
Intel® i5-7200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSHP EliteBook 820 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.