Solid HP EliteBook Folio 9470, 9470m, 9480m - 2080024
NEW, 3500 mAh, Li-Ion, 14.8V, 52Wh, 3 cells, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
Fél év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Solid |
| Modell | HP EliteBook Folio 9470, 9470m, 9480m |
| Termékkód | 2080024(687517-171, 687517-241, 687945-001, 696621-001, HSTNN-DB3Z, HSTNN-IB3Z, HSTNN-I10C, BT04, BT04XL, BA06, BA06XL, H4Q47AA, H4Q48AA, 687517-2C1, HSTNN-110C, CBP3384A) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Kapacitás | 3500 mAh |
| Típus | Li-Ion |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 14.8V |
| Watt-hour | 52Wh |
| Cellák száma | 3 cells |
| Kompatibilitás : HP Folio 9470, Folio 9470m, Folio 9480, Folio 9480m |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Solid ProBook 4330s, 4535s series
Új, 2095 mAh Kapacitás, Li-Ion Típus, 10.8V FeszültségSolid for HP ProBook 6545b 6550b 6530b 6535b 6730b 6735b
Új, 2095 mAh Kapacitás, Li-Ion Típus, Fekete Szín