Samsung SyncMaster 2243BW - 1440448
(2 értékelés)
22", 1680 x 1050, DVI, VGA (d-sub), 16:10, Bronze, Black, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Samsung |
| Modell | SyncMaster 2243BW |
| Termékkód | 1440448 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 22" (55,8 cm) |
| Képernyő felbontás | WSXGA+ (1680 x 1050) |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000 : 1 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Csatlakozó típus | 1 x DVI 1 x VGA (d-sub) |
| VESA | Igen |
| Dönthető talp | Igen |
| Képarány | 16:10 |
| Képpont távolság | 0.282 mm |
| Szín | Fekete |
| Súly | 4,9 kg |
| Méretek | 505 mm x 200 mm x 375 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (2)
Vásárlóink véleménye a Samsung SyncMaster 2243BW termékcsaládról :
5 / 5
„Nagyon precíz csomagolás, pontos teljesítés!! Minden tökéletes!!! Köszönjük!!” - Istvan
Megvásárolt termék
:
Samsung SyncMaster 2243BW
- 22" | 1680 x 1050 | DVI | VGA (d-sub) | 16:10 | Silver | Grey Értékelés ideje
: 2021.03.18
5 / 5
„A termék tökéletes.” - László
Megvásárolt termék
:
Samsung SyncMaster 2243BW
- 22" | 1680 x 1050 | DVI | VGA (d-sub) | 16:10 | Bronze | Black Értékelés ideje
: 2020.07.22
Hasonló termékek
Philips 240P4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10Philips 240P4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10MultiQ MQ322 (without stand) (Touchscreen)
21,5" (54,6 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 5 ms, 16:9Ez egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.