NEC EA241WM - 1440568
24", 1920 x 1200, DVI, VGA (d-sub), USB 2.0, 16:10, Silver, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | NEC |
| Modell | EA241WM |
| Termékkód | 1440568 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 24" (61 cm) |
| Képernyő felbontás | WUXGA (1920 x 1200) |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000 : 1 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Betekintési szög | 160˚ / 160˚ |
| Csatlakozó típus | 1 x DVI 1 x VGA (d-sub) |
| Csatlakozó | 4 x USB 2.0 |
| VESA | Igen |
| Dönthető talp | Igen |
| Képarány | 16:10 |
| Képpont távolság | 0.270 mm |
| Súly | 10,5 kg |
| Méretek | 547 mm x 272 mm x 437 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
NEC MultiSync EA294WMi (Ultrawide) (Without Stand)
29" (73,6 cm), 2560 x 1080, 6 ms, 21:9 UltrawideNEC MultiSync EA294WMi (Ultrawide) (Without Stand)
29" (73,6 cm), 2560 x 1080, 6 ms, 21:9 UltrawidePhilips 240B4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10Ez egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.