Lenovo ThinkVision P27H-20 Docking Monitor - 1442125
27", 2560 x 1440 (2K), W-LED, DP 1.2, HDMI 1.4, LAN (RJ-45), USB Type-C, USB 3.1, Speakers, 16:9, Bronze, IPS, DP, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | ThinkVision P27H-20 Docking Monitor |
| Termékkód | 1442125 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 27" (68,6 cm) |
| Képernyő felbontás | 2560 x 1440 (2K) |
| LCD háttérvilágítás | W-LED |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000 : 1 |
| Válaszidő | 6 ms |
| Betekintési szög | 178˚ / 178˚ |
| Csatlakozó típus | 1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI 1.4 |
| Csatlakozó | 1 x LAN (RJ-45) USB Type-C 4 x USB 3.1 |
| VESA | 100×100 |
| Hangszóró | beépített hangszóró |
| Képarány | 16:9 |
| Szín mennyiség | 16.7 millió szín |
| Képpont távolság | 0.233 mm |
| Display Technology | IPS |
| Videokimenet | 1 x DisplayPort |
| Súly | 7,0 kg |
| Méretek | 613 mm x 208 mm x 576 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkVision T2224p
21,5" (54,6 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 7 ms, 16:9, IPS
Lenovo ThinkVision X24a
23,8" (60,4 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 7 ms, 16:9, AH-IPSLenovo ThinkVision T2224p
21,5" (54,6 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 7 ms, 16:9, IPSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.