Lenovo ThinkVision L2251p - 1440788
22", 1680 x 1050, VGA (d-sub), DP, 16:10, Bronze, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | ThinkVision L2251p |
| Termékkód | 1440788 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 22" (55,8 cm) |
| Képernyő felbontás | WSXGA+ (1680 x 1050) |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000 : 1 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Csatlakozó típus | DisplayPort VGA (d-sub) |
| Dönthető talp | Igen |
| Képarány | 16:10 |
| Szín mennyiség | 16.7 millió szín |
| Képpont távolság | 0.282 mm |
| Súly | 5,9 kg |
| Méretek | 506 mm x 241 mm x 367 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkVision T2424p
23,8" (60,4 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 7 ms, 16:9, IPSLenovo ThinkVision T2224p
21,5" (54,6 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 7 ms, 16:9, IPSLenovo ThinkVision X24a
23,8" (60,4 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 7 ms, 16:9, AH-IPSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.