Dell U2415 - 1441563
24", 1920 x 1200, LED, DP, HDMI, mini DP, USB 3.0, 16:10, Silver, Black, IPS, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Dell |
| Modell | U2415 |
| Termékkód | 1441563 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 24" (61 cm) |
| Képernyő felbontás | WUXGA (1920 x 1200) |
| LCD háttérvilágítás | LED |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000 : 1 |
| Válaszidő | 8 ms |
| Betekintési szög | 178˚ / 178˚ |
| Csatlakozó típus | 2 x HDMI 1 x mini DisplayPort 2 x DisplayPort |
| Csatlakozó | 5 x USB 3.0 |
| VESA | 100×100 |
| Dönthető talp | Igen |
| Képarány | 16:10 |
| Képpont távolság | 0.270 mm |
| Szín | Fekete |
| Display Technology | IPS |
| Súly | 6,4 kg |
| Méretek | 532 mm x 205 mm x 518 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
| A Dell U2415 egy 24 hüvelykes, ultravékony kerettel rendelkező monitor, ami kiváló minőségű képmegjelenítést nyújt. 1920x1200-as felbontással és 16:10-es képaránnyal rendelkezik, ami több munkaterületet biztosít, mint a hagyományos 16:9-es monitorok. IPS technológiájának köszönhetően széles betekintési szögeket és kiváló színvisszaadást kínál. A Dell U2415 beépített USB 3.0 hubbal rendelkezik, ami könnyebb csatlakoztatást tesz lehetővé. Ezen kívül, a monitor állítható magasságú, dönthető, forgatható és pivot (portré mód) funkciókkal is bír, így az ergonómiai igényekhez igazítható. Ez a monitor ideális választás professzionális felhasználók és grafikusok számára. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Dell C1422H portable
14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 6 ms, 16:9, IPSDell C1422H portable
14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 6 ms, 16:9, IPSDell 34" UltraSharp U3419W
34", 3440 x 1440 (UWQHD), 5 ms, 21:9 Ultrawide, IPSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.