Dell C1422H portable - 1442292
14", 1920 x 1080 (Full HD), USB Type-C, 16:9, Silver, IPS, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a megfelelő videókábelt.
Válassz további kiegészítőt:
Várható szállítás: 01.04.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Dell |
| Modell | C1422H portable |
| Termékkód | 1442292 |
| Készlet | Raktáron 2-4 db |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 700 : 1 |
| Válaszidő | 6 ms |
| Betekintési szög | 178˚ / 178˚ |
| Csatlakozó | 2 x USB Type-C |
| Dönthető talp | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Szín mennyiség | 16.7 millió szín |
| Display Technology | IPS |
| Súly | 0,6 kg |
| Méretek | 322 mm x 14 mm x 202 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Dell C1422H portable
14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 6 ms, 16:9, IPSDell 34" UltraSharp U3419W
34", 3440 x 1440 (UWQHD), 5 ms, 21:9 Ultrawide, IPS
Philips 241P4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 5 ms, 16:9Ez egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.