Dell Professional P2314H - 1440327
23", 1920 x 1080 (Full HD), LED, DVI, VGA (d-sub), DP, USB 2.0, Bronze, IPS, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Dell |
| Modell | Professional P2314H |
| Termékkód | 1440327 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 23" (58,4 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| LCD háttérvilágítás | LED |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000 : 1 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Csatlakozó típus | DVI 1 x DisplayPort VGA (d-sub) |
| Csatlakozó | 2 x USB 2.0 |
| Dönthető talp | Igen |
| Szín mennyiség | 16.7 millió szín |
| Képpont távolság | 0.248 mm |
| Display Technology | IPS |
| Súly | 5,1 kg |
| Méretek | 513 mm x 183 mm x 348 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Dell C1422H portable
14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 6 ms, 16:9, IPSDell C1422H portable
14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 6 ms, 16:9, IPSDell 34" UltraSharp U3419W
34", 3440 x 1440 (UWQHD), 5 ms, 21:9 Ultrawide, IPSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.