Apple Cinema Display A1082 (Aluminium) - 1442035
23", 1920 x 1200, DVI Cable, USB 2.0, FireWire 400, Bronze, Grey, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | Cinema Display A1082 (Aluminium) |
| Termékkód | 1442035 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 23" (58,4 cm) |
| Képernyő felbontás | WUXGA (1920 x 1200) |
| Fényerő | 270 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 400 : 1 |
| Válaszidő | 16 ms |
| Betekintési szög | 170° / 170° |
| Csatlakozó típus | 1 x DVI kábel |
| Csatlakozó | 2 x USB 2.0 2 x FireWire 400 |
| Szín mennyiség | 16.7 millió szín |
| Képpont távolság | 0.258 mm |
| Szín | Szürke |
| Súly | 6,8 kg |
| Méretek | 535 mm x 185 mm x 449 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Philips 241P4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 5 ms, 16:9Philips 240B4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10Philips 240B7QPT (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10, IPSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.