Acer B326HUL - 1440865
32", 2560 x 1440 (2K), LED, DVI, DP, HDMI, USB 3.0, Speakers, 16:9, Silver, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Acer |
| Modell | B326HUL |
| Termékkód | 1440865 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 32" (81,3 cm) |
| Képernyő felbontás | 2560 x 1440 (2K) |
| LCD háttérvilágítás | LED |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000 : 1 |
| Válaszidő | 6 ms |
| Betekintési szög | 178˚ / 178˚ |
| Csatlakozó típus | 2 x DVI 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Csatlakozó | 4 x USB 3.0 |
| VESA | Igen |
| Hangszóró | beépített hangszóró |
| Állítható magasságú talp | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Súly | 12,0 kg |
| Méretek | 740 mm x 267 mm x 473 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Philips 241P4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 5 ms, 16:9Philips 240B4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10Philips 240B7QPT (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10, IPSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.