Patriot Signature Line16GB DDR5 SO-DIMM 5600MHz Patriot CL46 - 1700103
NEW, 16GB, DDR5, NB, 5600 MHz, CL46, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Patriot |
| Modell | Signature Line16GB DDR5 SO-DIMM 5600MHz Patriot CL46 |
| Termékkód | 1700103 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Memória mérete (NB) | 16GB |
| Memória típusa | DDR5 |
| RAM Modul típus | NB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Késleltetés CL | CL46 |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!