Lenovo ThinkPad P71 - 15219852
i7-7820HQ, 32GB DDR4, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, 17,3", 1920 x 1080 (Full HD), NumPad, Webcam, HD, HD 630, Quadro M620, HDMI 1.4, Bronze, IPS, DDR4, 32GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | ThinkPad P71 |
| Termékkód | 15219852 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-7820HQ 2.90GHz [Max. Turbo Frequency 3.90 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 7. Generáció |
| Memória (RAM) | 32GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 17,3" (43,9 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Wi-Fi | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Numerikus billentyűzet |
| Webkamera | Igen, HD |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 630 NVIDIA Quadro M620 2GB DDR5 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 4 x USB 3.0 1 x mini DisplayPort 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x Thunderbolt 3 1 x HDMI 1.4 |
| Kártyaolvasó | 4 in 1 |
| Érintőpad | Igen |
| Dokkoló port | Igen |
| Display Technology | IPS |
| Termék kora | 2018 |
| Súly | 3,3 kg |
| Méretek | 416 mm x 275 mm x 34 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad T560
Intel® i7-6600U, 8GB DDR3 RAM, 120GB SSD, 15,6" (39,6 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad X280 (8GB) (Touchscreen)
Intel® i5-7300U, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSLenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 16GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.