Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 Black (NVIDIA Quadro T500 4GB) - 15233702
i7-1185G7, 16GB DDR4, 512GB (M.2) SSD, NO ODD, 15,6", 1920 x 1080 (Full HD), NumPad, Webcam, Intel Iris Xe, Quadro T500 4GB, Windows 11 Pro, HDMI 2.0, Gold, IPS, Black, 2021, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Windows és szoftverek:
Válassz bővítést:
Várható szállítás: 29.04.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | ThinkPad P15s Gen 2 Black (NVIDIA Quadro T500 4GB) |
| Termékkód | 15233702 |
| Készlet | Raktáron 5-10 db |
| Esztétikai állapot | Gold: Újszerű állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Nagyban megkülönböztethetetlen az újtól. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-1185G7 3.00 GHz [Max. Turbo Frequency 4.80 Ghz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 10. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 512GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 15,6" (39,6 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Numerikus billentyűzet |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel Iris Xe Graphics NVIDIA Quadro T500 4GB GDDR6 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 1 x HDMI 2.0 1 x Side docking connector 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Kártyaolvasó | Micro SD |
| Display Technology | IPS |
| Szín | Fekete |
| Termék kora | 2021 |
| Súly | 1,8 kg |
| Méretek | 365 mm x 248 mm x 19 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad L460
Intel® i3-6100U, 8GB DDR3 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad Yoga 460 (8GB) (touchscreen)
Intel® i5-6200U, 8GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.