ASUS Chromebook Flip C434T (8GB) (Touchscreen) - 15215892
i5-8200Y, 8GB LPDDR3 Onboard, 64GB (eMMC) SSD, NO ODD, 14", 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, HD 615, Chrome OS, Silver, IPS, Touchscreen, 45W, 15V / 3A, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | ASUS |
| Modell | Chromebook Flip C434T (8GB) (Touchscreen) |
| Termékkód | 15215892 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-8200Y 1.30 GHz [Max. Turbo Frequency 3.90 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 8. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB LPDDR3 Onboard |
| Háttértár | 64GB (eMMC) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 615 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Chrome OS |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB 3.2 2 x USB Type-C |
| Kártyaolvasó | Micro SD |
| Érintőpad | Igen |
| Display Technology | IPS |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| AC Adapter | 45W 15V / 3A |
| Termék kora | 2019 |
| Súly | 1,5 kg |
| Méretek | 321 mm x 202 mm x 16 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
HP ProBook 650 G2
Intel® i5-6200U, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 15,6" (39,6 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSHP EliteBook 840 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad L460
Intel® i5-6200U, 8GB DDR3 RAM, 500GB Merevlemez 2,5", 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.