Apple MacBook Pro 13" A1708 mid 2017 Space grey (EMC 3164) - 15222223
i5-7360U, 8GB DDR3, 256GB (M.2) SSD, 13,3", 2560 x 1600, Webcam, Iris Plus 640, macOS, Silver, Retina IPS, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | MacBook Pro 13" A1708 mid 2017 Space grey (EMC 3164) |
| Termékkód | 15222223 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-7360U 2.30 GHz [Max. Turbo Frequency 3.60 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 7. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Képernyő méret | 13,3" (33,8 cm) |
| Képernyő felbontás | WQXGA (2560 x 1600) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® Iris Plus 640 Graphics |
| Operációs rendszer | macOS |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Kijelző | Retina IPS |
| Termék kora | 2018 |
| Súly | 1,4 kg |
| Méretek | 304 mm x 212 mm x 15 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Apple MacBook Air 13" Retina A2179 2020 (8GB) Space Grey (EMC 3302)
Intel® i5-1030NG7, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 512GB SSD, 13,3" (33,8 cm), 2560 x 1600, Iris Plus G7, macOSApple MacBook Pro 15" A1707 mid 2017 (16GB) Space Grey (EMC 3162)
Intel® i7-7700HQ, 16GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 15,4" (39,1 cm), 2880 x 1800, Radeon Pro 555 HD 630, macOSApple MacBook Pro 15" A1707 mid 2017 (16GB) Space Grey (EMC 3162)
Intel® i7-7920HQ, 16GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 15,4" (39,1 cm), 2880 x 1800, Radeon Pro 560 4GB HD 630, macOSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.