Apple MacBook Air 13" A2337 2020 (8GB) Space Grey (EMC 3598) - 15235493
Apple M1 8-core 3.2GHz, 8GB LPDDR4 Onboard, 256GB SSD, 13,3", 2560 x 1600, Webcam, Apple M1 7-core, macOS, Silver, 2020, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Windows és szoftverek:
Válassz bővítést:
Várható szállítás: 28.05.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | MacBook Air 13" A2337 2020 (8GB) Space Grey (EMC 3598) |
| Termékkód | 15235493 |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Apple M1 8-core 3.2GHz |
| Memória (RAM) | 8GB LPDDR4 Onboard |
| Háttértár | 256GB SSD |
| Képernyő méret | 13,3" (33,8 cm) |
| Képernyő felbontás | WQXGA (2560 x 1600) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Apple M1 7-core |
| Operációs rendszer | macOS |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB Type-C Thunderbolt 3 USB 4 |
| Termék kora | 2020 |
| Súly | 1,3 kg |
| Méretek | 304 mm x 212 mm x 16 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Apple MacBook Pro 15" A1707 mid 2017 (16GB) Space Grey (EMC 3162)
Intel® i7-7920HQ, 16GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 15,4" (39,1 cm), 2880 x 1800, Radeon Pro 560 4GB HD 630, macOSApple MacBook Air 13" Retina A2179 2020 (8GB) Space Grey (EMC 3302)
Intel® i5-1030NG7, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 512GB SSD, 13,3" (33,8 cm), 2560 x 1600, Iris Plus G7, macOSApple MacBook Air 13" A2337 2020 (8GB) Silver (EMC 3598)
Apple Apple M1 8-core 3.2GHz, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB SSD, 13,3" (33,8 cm), 2560 x 1600, Apple M1 7-core, macOSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.