T6 POWER for HP EliteBook 830 G9, 840 G9, 860 G9, 1040 G9, 4430mAh, 51,3Wh, 3cell, Li-pol - 2080807
NEW, 4430 mAh, Li-Po, Black, 11.58V, 51Wh, Adatlap
Várható szállítás: 29.04.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
Fél év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | T6 POWER |
| Modell | for HP EliteBook 830 G9, 840 G9, 860 G9, 1040 G9, 4430mAh, 51,3Wh, 3cell, Li-pol |
| Termékkód | 2080807(WP03XL NBHP0240) |
| Készlet | Raktáron 2-4 db |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Kapacitás | 4430 mAh |
| Típus | Li-Po |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 11.58V |
| Watt-hour | 51Wh |
| Súly | 0,3 kg |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek