Sony for Sony Vaio Flip SVF 15A (PN: VGP-BPS40) - 2080796
NEW, 3170 mAh, Li-Ion, 15.0V, 48Wh, Adatlap
Várható szállítás: 01.04.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
Fél év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Sony |
| Modell | for Sony Vaio Flip SVF 15A (PN: VGP-BPS40) |
| Termékkód | 2080796(VGP-BPS40) |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Kapacitás | 3170 mAh |
| Típus | Li-Ion |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 15.0V |
| Watt-hour | 48Wh |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Sony Vaio PCG-7181M, PCG-7186M, VGN-FW PCG-31311M, VGN-FW21E, VPCS13S9E, VPCS13L9E
Új, 5000 mAh Kapacitás, Li-Ion Típus, Fekete SzínSony Sony Vaio VPCSA, Sony Vaio VPCSB, Sony Vaio VPCSC, Sony Vaio VPCSD, Sony Vaio VPCSE
Új, 2095 mAh Kapacitás, Li-Ion Típus, Fekete Szín