Replacement Lifebook A514, A544, A357, A555, A564, AH564, AH544, E733, E734, E736, E743, E744, E746, E753, E754, E751, E756, S904, SH904, S935, S936, S937, S938, E544, E546, E547, E554, E556, E557 - 2080337
NEW, 4400 mAh, Li-Ion, 10.8V, 48Wh, 6 cells, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
Fél év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Replacement |
| Modell | Lifebook A514, A544, A357, A555, A564, AH564, AH544, E733, E734, E736, E743, E744, E746, E753, E754, E751, E756, S904, SH904, S935, S936, S937, S938, E544, E546, E547, E554, E556, E557 |
| Termékkód | 2080337 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Kapacitás | 2095 mAh |
| Típus | Li-Ion |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 10.8V |
| Watt-hour | 48Wh |
| Cellák száma | 6 cells |
| Súly | 0,3 kg |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek