Replacement for Microsoft Surface Pro 8 1983, 1982 (PN: DYNC01, 96BTA016H, 96BTA015H) - 2080799
NEW, 4400 mAh, Li-Po, 11.36V, 50Wh, Adatlap
Várható szállítás: 01.04.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
Fél év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Replacement |
| Modell | for Microsoft Surface Pro 8 1983, 1982 (PN: DYNC01, 96BTA016H, 96BTA015H) |
| Termékkód | 2080799(DYNC01, 96BTA016H, 96BTA015H, LBMT026) |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Kapacitás | 4400 mAh |
| Típus | Li-Po |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 11.36V |
| Watt-hour | 50Wh |
| Súly | 0,3 kg |
| Méretek | 53 mm x 204 mm x 20 mm |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek