Marvo H8618 - 2280030
NEW, White, 2 m, 30 Ohm, USB Type-A, 50mm Ø, 20Hz-20.000Hz, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Marvo |
| Modell | H8618 |
| Termékkód | 2280030 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Szín | Fehér |
| Hosszúság | 2 m |
| Impedance | 30 Ohm |
| Connection type | USB Type-A |
| Speaker size | 50mm Ø |
| Speaker frequency range | 20Hz-20.000Hz |
| Speaker sensitivity | 114dB |
| Microphone frequency range | 100Hz-10.000Hz |
| Súly | 0,3 kg |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!