C-Tech HDMI 2.0, 4K@60Hz, 2m - 1070040
NEW, HDMI Male, 2 m, HDMI 2.0, Cable, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | C-Tech |
| Modell | HDMI 2.0, 4K@60Hz, 2m |
| Termékkód | 1070040 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Csatlakozó | HDMI Male |
| Hosszúság | 2 m |
| Version | HDMI 2.0 |
| Típus | Cable |
| Súly | 0,2 kg |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!