HP EliteOne 800 G4 AIO No Touch - 2130572
i5-8500, 16GB DDR4, 256GB (M.2) SSD, DVD-RW, 23,8", 1920 x 1080 (Full HD), No Wi-Fi, Webcam, UHD 630, Windows 11 Pro, HDMI, Bronze, No Touchscreen, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Windows és szoftverek:
Válassz bővítést:
Várható szállítás: 02.06.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | EliteOne 800 G4 AIO No Touch |
| Termékkód | 2130572 |
| Készlet | Raktáron 2-4 db |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-8500 3.00 GHz [Max. Turbo Frequency 4.10 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 8. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 23,8" (60,4 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Wi-Fi | No Wi-Fi |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® UHD Graphics 630 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x USB Type-C 3.1 |
| Külső csatlakozók | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 2 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 6 x USB 3.1 |
| Érintőképernyő | No Touchscreen |
| Súly | 8,8 kg |
| Méretek | 539 mm x 180 mm x 468 mm |
| Megjegyzés | All-in-One (AIO) eszközökhöz áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Hasonló termékek
HP EliteOne 800 G5 AIO
Intel® i5-9500, 16GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 23,8" (60,4 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 630, Windows 11 Pro OSDell OptiPlex 7460 AIO
Intel® i5-8500, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 23" (58,4 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 630, Windows 11 Pro OSApple iMac 27" A1419 late 2015 (EMC 2834)
Intel® i5-6500, 16GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 5120 x 2880, R9 M380, macOSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.