Apple iMac 27" A2115 (2019) (EMC 3194) (Quality: Bazár) - 2130320
i5-8500, 8GB DDR4, 1TB SSD, NO ODD, 27", 5120 x 2880, Webcam, Radeon Pro RX 570 4GB, Windows 11 Pro, Bazár, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
1 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | iMac 27" A2115 (2019) (EMC 3194) (Quality: Bazár) |
| Termékkód | 2130320 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bazár - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-8500 3.00 GHz [Max. Turbo Frequency 4.10 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 8. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR4 |
| Háttértár | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | 1 x Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 27" (68,6 cm) |
| Képernyő felbontás | 5120 x 2880 (5K) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | AMD Radeon RX 570 4GB GDDR5 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 2 x USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Külső csatlakozók | 4 x USB 3.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 |
| Kártyaolvasó | SDXC |
| Súly | 9,4 kg |
| Méretek | 650 mm x 203 mm x 516 mm |
| Megjegyzés | All-in-One (AIO) eszközökhöz áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Apple iMac 27" A1419 late 2012 (EMC 2546)
Intel® i5-3470S, 8GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 2560 x 1440 (2K), GT 650M Mac EditionApple iMac 27" A1419 late 2015 (EMC 2834)
Intel® i5-6500, 16GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 5120 x 2880, R9 M380, macOSApple iMac 27" A1419 late 2015 (EMC 2834)
Intel® i5-6500, 16GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 5120 x 2880, R9 M380, macOSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.