Apple iMac 27" A1419 late 2013 (EMC 2639) - 2130338
i5-4670, 16GB DDR3, 120GB SSD, 1TB HDD 3,5", 27", 2560 x 1440 (2K), Webcam, GTX 775M Mac Edition 2GB, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | iMac 27" A1419 late 2013 (EMC 2639) |
| Termékkód | 2130338 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-4670 3.40 GHz [Max. Turbo Frequency 3.80 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 4. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR3 |
| Háttértár | 120GB SSD |
| Háttértár | 1TB Merevlemez 3,5" |
| Képernyő méret | 27" (68,6 cm) |
| Képernyő felbontás | 2560 x 1440 (2K) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Nvidia Geforce GTX 775M Mac Edition 2GB |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Külső csatlakozók | 4 x USB 3.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 2 x Thunderbolt |
| Súly | 9,5 kg |
| Méretek | 650 mm x 203 mm x 516 mm |
| Megjegyzés | All-in-One (AIO) eszközökhöz áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Apple iMac 27" A1419 late 2012 (EMC 2546)
Intel® i5-3470S, 8GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 2560 x 1440 (2K), GT 650M Mac EditionApple iMac 27" A1419 late 2015 (EMC 2834)
Intel® i5-6500, 16GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 5120 x 2880, R9 M380, macOSApple iMac 27" A1419 late 2015 (EMC 2834)
Intel® i5-6500, 16GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 5120 x 2880, R9 M380, macOSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.