Oppo Find X3 Lite - 1410405 (felújított)
6,43", 1080 x 2400, 128 GB, Gold, Qualcomm SM7250 Snapdragon 765G 5G (7 nm), 8GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Windows és szoftverek:
Várható szállítás: 27.05.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Oppo |
| Modell | Find X3 Lite |
| Termékkód | 1410405(CPH2145) |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Gold: Újszerű állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Nagyban megkülönböztethetetlen az újtól. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 6,43" |
| Képernyő felbontás | 1080 x 2400 |
| Memória | 128 GB |
| Processzor | Qualcomm SM7250 Snapdragon 765G 5G (7 nm) |
| RAM | 8GB |
| Súly | 0,2 kg |
| Méretek | 73 mm x 8 mm x 159 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek