Google Pixel 6 Black 128GB - 1410352 (felújított)
6,4", 1080 x 2340, Android, 128 GB, Silver, Black, OLED, 8GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | |
| Modell | Pixel 6 Black 128GB |
| Termékkód | 1410352(GA02900-GB-R) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 6,4" |
| Képernyő felbontás | 1080 x 2340 |
| Operációs rendszer | Android |
| Memória | 128 GB |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | OLED |
| RAM | 8GB |
| Chipset | Google Tensor (5 nm) |
| Súly | 0,2 kg |
| Méretek | 75 mm x 158 mm x 9 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!