Samsung SyncMaster S27A650 - 1440061
(1 értékelés)
27", 1920 x 1080 (Full HD), LED, DVI, VGA (d-sub), DP, Gold, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Samsung |
| Modell | SyncMaster S27A650 |
| Termékkód | 1440061 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Gold: Újszerű állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Nagyban megkülönböztethetetlen az újtól. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 27" (68,6 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| LCD háttérvilágítás | LED |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 3000 : 1 |
| Válaszidő | 8 ms |
| Betekintési szög | 178˚ / 178˚ |
| Csatlakozó típus | 1 x DVI DisplayPort 1 x VGA (d-sub) |
| VESA | Igen |
| Dönthető talp | Igen |
| Súly | 6,3 kg |
| Méretek | 643 mm x 225 mm x 466 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (1)
Vásárlóink véleménye a Samsung SyncMaster S27A650 termékcsaládról :
5 / 5
„A termék kifogástalan. Kitűnő monitor. Hibátlanul működik. Minden igényt kiszolgál.” - Gabriella
Megvásárolt termék
:
Samsung SyncMaster S27A650
- 27" | 1920 x 1080 (Full HD) | LED | DVI | VGA (d-sub) | DP | Bronze Értékelés ideje
: 2022.01.12
Hasonló termékek
Philips 240P4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10Philips 240P4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10MultiQ MQ322 (without stand) (Touchscreen)
21,5" (54,6 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 5 ms, 16:9Ez egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.