ASUS ZenBook RM431D - 15220165
AMD Ryzen 5 3500u, 8GB DDR4, 512GB (M.2) SSD, NO ODD, 14", 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, Radeon RX Vega 8, Windows 11 Pro, HDMI, Silver, IPS, AMD, 5. Generation, DDR4, 8GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | ASUS |
| Modell | ZenBook RM431D |
| Termékkód | 15220165 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | AMD Ryzen 5 3500u 2.10 GHz [Max. Turbo Frequency 3.70 GHz] |
| Processzor család | AMD |
| Processzor generáció | 5. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR4 |
| Háttértár | 512GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Radeon RX Vega 8 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x USB 2.0 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x USB Type-C |
| Kártyaolvasó | SD |
| Érintőpad | Igen |
| Display Technology | IPS |
| Termék kora | 2019 |
| Súly | 1,4 kg |
| Méretek | 324 mm x 212 mm x 16 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad L460
Intel® i5-6200U, 8GB DDR3 RAM, 500GB Merevlemez 2,5", 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T460s
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 128GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 16GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.